Kullanım deneyimi Erogan

Erogan kapsülleri kullanma deneyimi, Romanya, Craiova, Petru tarafından paylaşılmaktadır.

16 yaşında aktif bir cinsel yaşam yaşamaya başladım ve on bir buçuk yıldır herhangi bir problem bilmiyordum. İlk alarm zili 30. yaş günümü kutladıktan sonra gece çaldı. O zamanki arkadaşımın tüm çabalarına rağmen hiçbir şey olmadı . . .

İlk cinsiyet hatası

Erogan kapsülleri ile ereksiyonu iyileştiren okuyucu incelemesi

Başarısızlığın aşırı beslemeden kaynaklandığını düşündüm ve 24 saatlik bir dinlenmeden sonra tekrar denedim. Her şey iyi gitti. O günden sonra her seferinde devam etti. Bir tarih iyi gidiyor, diğeri - bir hafta içinde bile - takvimden bile çıkar. Muhtemelen psikolojik bir tutum ortaya çıkmıştır. Başka bir başarısızlığın kaçınılmazlığı hissi acı vericidir!

Bana içmeyi ve sigarayı bırakmam, bir psikoterapistten tedavi görmem ve hatta ameliyatı kabul etmem tavsiye edildi. Reddettim.

Kırk yaşına gelindiğinde durum kritik hale geldi. Ereksiyonlar son derece öngörülemeyen bir şekilde, nadiren gerçekleşmeye başladı, bunun sonucunda kadınlarla tanışmayı bile bıraktım. Hayatının geri kalanını yalnız geçirmek kötü bir fikir. Bu yüzden sorunu idareli bir şekilde çözmenin yollarını aramaya başladım.

Bir çözüm bulma

Birkaç yıldır satın aldığım çok çeşitli sentetik ilaçları almakla ilgili bir şey söylenebilir: bunlar ya hareketsizdir ya da kısa süreliğine etki etmektedir. Sistemli bir çözüme ihtiyaç vardı.

Hemen ve çabuk değil fitokompleks Erogan'ı seçtim. Reklam, güç için hızlı bir tedavi vaat ediyordu, ancak üzücü deneyimimle anında bir sonuç beklemiyordum. Erogan kapsüllerinin nasıl kullanılacağı konusunda danıştığım doktor, yükleme dozlarından başlayarak önerdi. Alerjim yok ama yaşam tarzımdaki çinko açık bir şekilde yetersizdi.

Erogan kapsüllerinin uzun süreli kullanımıyla ilgili deneyim

Kabarcıklarda Erogan kapsülleri

Bir aydır her altı saatte bir Erogan bir kapsül içiyorum. Doktor, ereksiyonda hemen gözle görülür bir iyileşme meydana geldiğini, ancak bunun yeterli bir sonuç olmadığını söyledi. Benim durumumda, istikrarlı bir etki elde etmek için, bitkisel preparatların alınması en az iki ay sürüyor.

İlk aydan sonra günde iki Erogan kapsülüne geçtim. O zamana kadar durumum gözle görülür şekilde düzeldi: sonsuz sabah melankoli kayboldu, hayatta bir anlam belirdi, artık her akşam içmeye gerek kalmayan iyi bir ruh hali. Doğru, daha önce olduğu gibi sigara içmeye devam etti - günde bir paket.

İkinci ayın sonunda otuz yıldır gerçekleşmeyen erotik rüyalar görmeye başladım. Doktor, daha fazla tedavinin cinsel uygulama gerektirdiğini söyledi. Sonra cüret ettim ve ona çıkma teklif ettim.

Beklenenden daha iyi sonuç!

Gelişmiş bir bitkisel ilacın kullanımı beni böyle mutlu etti. Birkaç yıldır beraberiz. Önleyici bir önlem olarak Erogan kapsüllerini almaya devam ediyorum. Karım sigarayı bırakmamı istiyor. Hayat kurtaran kapsüllerin etkinliğine güveniyorum. Beni hayal kırıklığına uğratmıyorlar! Seks ile tam bir düzenimiz var! Eleştirimi okuduğunuz için teşekkür ederim!