Hakkında yorumlar Erogan

 • Mustafa
  Normal, sakin ve keyifli bir aile hayatının nasıl olduğunu ancak Erogan kapsüllerini almaya başladığımda öğrendim. Bitkisel hazırlık sayesinde kendimi harika hissediyorum ve eşimin tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyorum. Ama yakında 60 yaşındayım!
  Erogan
 • Ιωάννης
  İlişki arasındaki aralıkları azaltmak için Erogan almaya başladım. Sadece gençlerde bir kişinin gecede birkaç başarı gösterebileceğini söylüyorlar. Öyleyse: mucize kapsüllerin yardımıyla, gençliğimde olduğu gibi kırklı yaşlarımda da olabilirim! Eşim bu sırrı çalışanlarına açıkladı, site adresini zaten birden fazla kez paylaştım!
  Erogan
 • Raul
  Kırk yaşıma geldim, "çok fazla seks olmaz" ilkesiyle yirmi yıldan fazla yaşadım. Yanlış ateşlemelerden kaçınmak için, hatırladığımda Erogan'ı alıyorum. Yani her gün değil. Ama çok yardımcı oluyor! Yoldaşlarım uzun süredir neyin olduğundan şikayet ediyorlar ama ben, kapsüller sayesinde iyiyim. Uzun süre ilacı almaya devam etmeyi düşünüyorum.
  Erogan
 • Burak
  Güç için kötü olan tip 2 diyabetim var. Erogan'ı yetkili bir distribütörden satın alıyorum, talimatlara göre kabul ediyorum. İyi çalışıyor: ereksiyon kendinden emin, boşalma artık erken değil. Potansiyel sorunu olan herkese kapsül öneririm.
  Erogan
 • Σοφία
  Karımın ısrarı üzerine Erogan kapsülleri alıyorum. Seks daha sık ve uzun süreli hale geldi. Duygular yoğunlaştı. İlacın etkinliği şüphesizdir. Ve ürünün bileşimindeki bitki özlerinin prostat hastalıklarının gelişimini engellediğini düşünürseniz, bu kapsüllerin hiç fiyatı yoktur!
  Erogan
Kullanıcı oyu Erogan
5
14