Kullanım için talimatlar Erogan

Erogan bitkisel ve mineral kompleksi, doğal kaynaklı bileşenlerin homojenize edilmiş bir karışımını içeren granüler bir madde formunda üretilir. Kahverengi jelatin kapsüller, 500 mg granül içerir. Kapsüller, iki renkli ilaç logosu ile kapalı folyo kaplı blisterler içinde paketlenmiştir. Blister kapasitesi - 10 kapsül.

Her pakette 10 kapsülden oluşan iki blister ve Erogan kapsüllerinin kullanımı için basılı bir talimat bulunmaktadır. Karton kutunun kenarlarında ilacın nasıl kullanılacağını açıklayan resimler ve yazılar verilmiştir. Kıbrıs'ta dağıtılan Erogan'ın eyalet ve İngilizce dillerinde yazıtları olabilir.

Sahte Ürünlere Dikkat Edin! Verilen açıklama ile ürünün dış tasarımı arasındaki tutarsızlık, ürün sahteciliğini gösterir!

Endikasyonlar ve kontrendikasyonlar

İltihaplı erkek organlar, Erogan kapsülleri ile yardım edilecek

Erogan kapsüllerinin kullanımı için endikasyonlar:

  • etiyoloji ve patogenezden bağımsız olarak herhangi bir derecedeki potens ihlalleri;
  • şiddetli erektil disfonksiyon;
  • ejakülasyonda gecikme;
  • hormonal dengesizlik teşhis etti;
  • anorgazmi;
  • libidoda yaşa bağlı azalma;
  • Tam cinsel ilişkiyi engelleyen
  • psikolojik sorunlar.

Göreceli bir kontrendikasyon, 3. derece arteriyel hipertansiyondur.

Tedavi süreci

Bitkisel-mineral kompleks Erogan ile tedavi süresinin nominal süresi 10 gündür. Bazı durumlarda, kurs üç haftadan üç aya kadar uzatılmasını gerektirir.

Stabil ve uzun süreli bir sonuç elde etmek için, cinsel işlev bozukluklarının tedavisinin ana aşamasının tamamlanmasının ardından, ilacın profilaktik dozuna geçilmesi tavsiye edilir - her gün bir kapsül (hastanın yaşı 47-50 yaşına kadar) ) veya günde bir kapsül (50 yaş üstü). Erogan kapsülleri ile hızlı etki tedavisi bir gerçektir!

Talimatlar

Erogan kapsüllerinin kullanımı yetişkin erkekler için önerilir. Başlangıç ​​dozu günde bir kapsüldür. Erogan sabah yemeklerden hemen sonra alınmalıdır. Ayrıca, günde iki kez kapsül almaya geçmeniz önerilir.

Önemli etki ve aşırı kilo ihlalleri, ilacın dozunun artırılmasını gerektirebilir. Günde üç veya dört kapsül alırken, aynı ilaç süresine bağlı kalmaya çalışın.

Bir seferde birden fazla kapsül içilmesi tavsiye edilmez. Dozların zaman ölçeği boyunca eşit dağılımı, kan plazmasındaki aktif madde konsantrasyonunun uygun seviyede tutulmasını sağlar.

Önemli Bilgiler

Kadınlar tarafından Erogan kapsüllerini almanın etkinliğini güvenilir bir şekilde doğrulayan veya reddeden hiçbir gözlem yoktu. Bu ilacın kadınlarda cinsel işlev bozukluğunun tedavisi için kullanılması konusunda yetkili bir öneri bulunmamaktadır.