Evde bir erkekte zayıflamış güç nasıl ve nasıl tedavi edilir (çareler ve ilaçlar)

Potens tedavisi bazen sadece yaşlı bir adam için değil, aynı zamanda genç bir adam için de gerekli olabilir. Her zaman tam iktidarsızlıktan bahsetmiyoruz: genellikle kısmi erektil disfonksiyon kastediyoruz, yani ereksiyonun zayıflaması var, bu da kaliteli bir cinsel ilişki yapamamaya yol açıyor. Materyalde, erkeklerde halsiz gücün ev ve halk yöntemleriyle nasıl tedavi edileceği sorusuna değineceğiz.

Spor ve halk ilaçları yardımıyla gücü arttırmak

İlaç veya gıda afrodizyakları

En etkilisinin ilaçlar olduğuna inanılmaktadır. Ancak sadece doktor kontrolünde kullanılmaları gerektiği unutulmamalıdır. Bunlar, ABD ve Almanya'da üretilen PDE-5 inhibitörleri ve benzer potansiyel uyarıcılar gibi iyi bilinen ilaçlardır. Bazıları terapötik bir etkiye sahiptir, geri kalanı ya bir kez kullanılır ya da terapötik rejime dahil edilir.

Ancak açılmamış durumlarda sıradan yiyecekler yardımcı olabilir. Aksine, zamanında ayarlanmış bir diyet. Bir erkek sağlığı ve dolayısıyla gücü ve libidoyu artırmak için hangi yiyecekleri yemeli? Doğru gıda ile zayıf potens nasıl tedavi edilir? Böyle bir liste var ve birçok durumda kendini haklı çıkardı:

 • Fındık (özellikle bal ile).
 • Sarımsak.
 • Frenk üzümü.
 • Kabak çekirdeği.
 • Kuşkonmaz.
 • Muz.
 • Kereviz.
 • Kişniş.
 • Zencefil.
 • Doğal kökenli baharatlar.

Genel olarak selenyum ve çinko içeren yiyecekler afrodizyak olarak kabul edilir. Erkek gücü için faydalı olan bu eser elementler ve amino asitler, taze deniz ürünlerinde de bol miktarda bulunur. Yağlı eti onlarla değiştirmek daha iyidir ve kızarmış patates ve un ürünleri, karabuğday veya yulaf ezmesi lehine tablodan ayrılacaktır. Gücü artırmak için diyetinize bol miktarda meyve ve sebze eklemeli ve kahve yerine taze meyve sularının ve yeşil çayın tadını çıkarmalısınız. Her şeyden önce, zorla iktidarsızlığa üzülerek yatakta veya yatarken etkili olabilme yeteneği, erkeğe ve kendi bedeni için sorumluluğuna bağlıdır.

Gücü artırmak için, bir erkeğin diyetini ayarlaması gerekir.

Spor - erkek gücü

Tedavisi birçok yöntemle mümkün olan potens, özel fiziksel egzersizler de dahil olmak üzere güçlendirilir. Kötü şöhretli sunucu, erkek sağlığı ile ilgili popüler programlarında bu konuda sık sık ısrar ediyor. Bu nedenle, erkeklerde güç yetersizliği aşağıdaki egzersizlerle tedavi edilir:

 • ağız kavgası. Zayıf bir gücü mükemmel şekilde tedavi etmenin iki yolu vardır. İlk olarak, anüs kasının uyarılması yardımcı olur. Bunu yapmak için, topuklarınızın üzerinde veya bir sandalyede sırtınızı düz ve başınız hafifçe eğik olarak otururken kasınızı sıkın. Yüz, eller ve vücudun diğer kısımları gevşetilmelidir. Gerginlik periyotlarının süresi 1 ile 3 saniye arasında olmalıdır. Egzersizin kendisi 10 dakika sürer. İkinci olarak, aşağıdaki yöntem güç sorunlarının tedavisine de yardımcı olabilir, ancak 50 yaşın üzerindeki erkeklerin egzersizi dikkatli kullandığı akılda tutulmalıdır. Bu varyantta, başlangıç pozisyonundan yavaşça çömelin, hafifçe ayrı bacaklar üzerinde durun, aynı anda anal kası gerdirin ve önceki pozisyona dönerken gevşetin.
 • Yürüme. Erkek potens uzun yürüyüşünü geri kazanmaya yardımcı olur. Sadece adım hızlı olmalı, 50 dakikada 5 km hızında. Bu yöntem kasık bölgesindeki kan dolaşımını iyileştirerek potensteki azalmayı tedavi edecek şekilde konumlandırılmıştır. Yerinde yürümek de memnuniyetle karşılanır - sözde geçit adımı. Bu egzersiz dizlerinizi yukarı kaldırmayı içerir.
 • Çalıştırmak. Bir erkeğin gücünün onu ve partnerini memnun etmesi için benzer bir tedavi yöntemi de uygundur. İdeal olarak, bir parkta veya ormanda, otobanlardan ve işletmelerden kaçmanız gerekir. Burada hız kayıtlarına gerek yoktur - yavaş çalışma önerilir.

Egzersizler çeşitlendirilebilir: yüzüstü pozisyondan anüs kaslarını sıkabilir, bacak sallamaları ile yürüyüş yapabilir ve hareketsiz dururken koşabilirsiniz.

Erkek gücünün güçlendirilmesi, ağız kavgası gibi özel fiziksel egzersizlerle kolaylaştırılır.

Kurtarma için doğa

Antik çağlardan beri, güç tedavisi de dahil olmak üzere birçok rahatsızlığın tedavisi için halk tarifleri vardır. Birçoğu popüler ve faydalı sağlık programında sıklıkla bahsedilmektedir. Halk ilaçları ağızdan ağza geçer ve bazıları bu materyalde sunulur:

 • Zencefil. Sihirli kök birçok hastalığı tedavi edebilir. Genel bir tonik görevi görür ve özellikle erektil disfonksiyon için iyidir. Çaya zencefil, baharat olarak yemekler eklenebilir, tentür ve kaynatma yapılabilir ve onunla banyo yapılabilir.
 • Ginseng. Bu, erkek alkol tentürünün en ünlü bileşenidir. Bunun için kökün 2 cm'si bir gün boyunca alkol ile infüze edilir. Günde sadece 50 gr - ve cinsel iktidarsızlık sanki elle giderilecek.
 • Meşe kabuğu. Bir su banyosunda eziyet edilir ve şifalı bir kaynatma olarak kullanılır.
 • Aloe. Zayıflamış gücü bir aloe, kırmızı şarap ve bal balsamı ile tedavi edebilirsiniz. Karışım 7 gün boyunca karanlık bir yere konur. Daha sonra süzdükten sonra yaklaşık bir ay boyunca günde üç defa birer çay kaşığı içilir.
 • Dubrovnik otu. Bu bileşen üç yemek kaşığı miktarında. ben. üzerine kaynar su dökmeniz gerekiyor ve 40 dakikalık infüzyondan sonra günde dört kez uygulayın. Çare en fazla 4 yemek kaşığı alın. ben. bir kerede. Kurs yarım aydır.
 • Hava. Bir bardak kaynamış su sadece 20 gr Hint kamışı gerektirir. Karanlık bir yerde sekiz saatlik bir infüzyondan sonra 2 yemek kaşığı alın. ben. yemeklerden önce günde üç kez. Ayrıca bitkinin kökü bazen çiğnenebilir.
 • ısırgan. Bu inatçı bitki sadece çeşitli hastalıkları tedavi etmek için kullanılmaz, aynı zamanda bir erkeğin yatakta uyuşuk olması durumunda da yardımcı olabilir. Isırgan otuna haşlanmış yumurta ve soğan tüyünün yanı sıra üzüm şarabı, ısırgan otu ve bal içeren bir tatlı eklerseniz harika bir salata olur. Çare düzenli olarak yemeklerden önce alınır ve gücü zayıftır - hiç olmadığı gibi, adam uyanık ve güçlü olacaktır.
 • Bitkisel tentürler. Bu bitkilere ek olarak, erkeklerde halsiz ereksiyonların tedavisi için, alıç çiçeklerinin kaynatmaları, St. Bitkisel tedavi hızlı değil kalıcı bir sonuç verir.
Diyete zencefil kökü eklemek, erektil disfonksiyonu olan bir erkeğe yardımcı olacaktır.

Ayrıca, zayıflamış gücün tedavisi için, ılık suda çözülen mumya kullanılır (10 yemek kaşığı su başına 2 g madde). On yıl boyunca yemeklerden önce bir çorba kaşığı alın.

Su da doğal bir elementtir, sırasıyla doğru kullanıldığında iyileştirici bir etki getirebilir. Örneğin, zayıf potens tedavisinde kontrast banyoları kullanılır (sıcak ve soğuk suda 15 saniye oturma, çam kozalağı banyoları, yazı tipine eklenen papatya ve defne infüzyonları).

Halk tariflerinin her zaman güvenli olmadığını ve bir erkek için olumsuz sonuçlara yol açabileceğini hatırlamak önemlidir, bu nedenle bir doktorla ön konsültasyon gereklidir.

Genel ipuçları

Bir erkek kötü, mantıksız bir yaşam tarzına öncülük ederse, potens zayıflayabilir. Bu nedenle, halsiz bir ereksiyonun nasıl tedavi edileceğine dikkat etmeden önce, bir adam içler acısı duruma neyin yol açtığını düşünmelidir. Elbette öncelikle kötü alışkanlıklardan ve abur cuburlardan, ağır yiyeceklerden vazgeçmeli, daha fazla hareket etmeli ve günde en az 7-8 saat yeterince uyumalısınız. Aktif olarak hareket etmeye, kilo vermeye başlayarak fiziksel hareketsizliğin sonuçlarını en aza indirmek gerekir. Bunu sadece asansörleri ve arabaları bırakarak yapmak kolaydır. Doğal olarak, zayıflamış bir gücü iyileştirmek için, bir erkeğin hayatından stresi ortadan kaldırması gerekir.

Birçok tedavi yöntemi vardır ve sorunun çözümüne karmaşık bir şekilde yaklaşmak en iyisidir, o zaman adam uzun süre genç, sağlıklı ve güç dolu kalacaktır.