Evde halk ilaçlarında artan etki

Acımasız istatistikler şu gerçekleri aktarıyor: 50 yaşından sonra erkeklerin üçte biri güçle ilgili sorunlar yaşıyor. Gerçek morbidite rakamlarını elde etmek için resmi rakamları 10 ile çarpmanız gerektiğine dair bir görüş var . . . Ve vakaların% 80'inde orta ve şiddetli patoloji formları morbidite yapısındadır. Üzücü, değil mi?

Tembellik, doktor korkusu, zaman eksikliği, erteleme - bu tür sonuçlara hangi faktörler yol açar? Ya da ilaçların düşük etkinliği? Geleneksel tıp her zaman alakalı olmuştur ve etkili yöntemlere olan talebin düşmesi olası değildir. Evde gücü artırmak için popüler alternatif tıp çözümlerini düşünün.

Evde kullanmak için en iyi halk ilaçları

Potansiyeli artırmak için ev veya halk yöntemlerinin yaygınlığı, çok sayıda yan etki içeren talimatlarla gelmemeleri gerçeğiyle de açıklanmaktadır. Ve iyi bağışıklık ve vücudun genel iyileşmesi şeklinde hoş bonuslar verirler.

 • Bal ve fındık. Bu ürünler faydalı maddelerin deposudur: vitaminler, mikro elementler, makro besinler, esansiyel yağlar ve amino asitler, enzimler ve çok daha fazlası. Sonuç, testosteron üretimi üzerindeki doğrudan etki nedeniyle ortaya çıkar ve dolaylı olarak - kardiyovasküler sistemin durumu iyileşir. Karışımı hazırlamak için taze ürünler almanız gerekir. Eşit miktarda çam fıstığı, ceviz ve bal karıştırılır. Ürünü buzdolabında saklamak daha iyidir. Günde bir yemek kaşığı yiyin.
 • gücü artırmak için ceviz ve bal
 • Ot çiçeği. Furocoumarins, organik asitler, uçucu yağlar gibi aktif maddeler içerir. Lavaja dayalı araçlar, pelvik organlardaki kan dolaşımını iyileştirir, psiko-duygusal durumu normalleştirir ve seks hormonlarının üretimine katkıda bulunur. Kurutulmuş halde eklenerek yemekler için baharat olarak kullanılır. Bu bitkinin kökünden de bir kaynatma yapılır. Bir çay kaşığı ezilmiş kök bir bardak suya alınır, 10 dakika kaynatılır. Bir yemek kaşığı iç. günde 3 kez kaşık.
 • güç için bitki lovage
 • Kekik veya Bogorodskaya otu veya kekik. Uçucu yağlar ve flavonoidler, çinko dahil eser elementler içerir. Ve testosteron molekülünün bir parçasıdır. Ayrıca, anti-inflamatuar etkisi nedeniyle kekik, prostat adenomu, sistit, prostatitin karmaşık tedavisinde kullanılır. Bogorodskaya otu kaynar su ile demlenir: 100g. bir bardak su içinde hammadde. Gün boyunca çay gibi iç.
 • gücü artırmak için kekik kaynatma

  Dikkat!Kekik almak için bir takım kontrendikasyonları vardır - mide ülseri, böbrek ve karaciğer hastalığı, atriyal fibrilasyon.

 • Gücü artırmak için ısırgan otu. Kuersetin, sitosterol, fenol karboksilik asitler, karotenoidler, vitaminler gr gibi bileşenlere sahiptir. B, K, C, E, kumarinler. Bu yanan bitki cinsel isteği arttırır, ürogenital bölgenin iltihaplanmasını tedavi eder. Metabolizma için tonik ve uyarıcıdır. Bitkinin köklerinden bir infüzyon hazırlanır: bir çorba kaşığı ince kıyılmış ısırgan otu kökü için - yarım litre votka. 3 hafta ısrar edin ve günde bir kez 20 damla için.
 • güç için ısırgan otu
 • Ginseng. Türün klasikleri. Büyük miktarlarda (yaklaşık %20) saponin glikozitleri, mineraller ve vitaminler içerir. Ginsenosidler nitrik oksit üretimini arttırır ve penis büyümesine yol açar. Kan dolaşımını uyarır, libidoyu artırır, sperm kalitesini artırır. Mükemmel bir bağışıklık uyarıcı ve antidepresandır. 1 yemek kaşığı ezilmiş kök alın, 350 gr ekleyin. tatlım 14 gün bekletin sabah, öğlen ve akşam tüketin.
 • güç için ginseng kökü
 • Güç için "Sıcak şarap": 100g karıştırın. kuru üzüm, aynı miktarda kuru erik ve kuru kayısı; bir yemek kaşığı şeker ekleyin. Kırmızı şarabı kuru meyvelere dökün ve baharat ekleyin - karanfil, tarçın, kakule. Kısık ateşte yaklaşık bir saat ısıtın. Akşam yemeğinden önce akşam iç.

Önemli!Gücü artırmak için tüm tariflerin, hatta geleneksel ilaçların bile belirli kontrendikasyonları vardır, bu nedenle kullanmadan önce bir doktora danışmanız gerekir! Kendi kendine ilaç tehlikeli olabilir!

Hatırlamaya değer

Mevcut durumu sağlıkla objektif olarak değerlendirmek önemlidir. Karmaşık ve şiddetli erektil disfonksiyon biçimlerinin bitkisel preparatlarla tedavi edilebileceği umuduyla kendinizi avutmanıza gerek yok. İlk aşamalarda oldukça etkilidirler. Daha sonrakilerde ise sadece hastalığın klinik tablosunu silecek ve tanı koymayı zorlaştıracaktır.

doktor ve güç geliştirme

Aşağıdaki noktaları unutmayınız:

 1. Kötü alışkanlıklardan (sigara, alkol) vazgeçmek vücudun hızla iyileşmesine yardımcı olacaktır.
 2. Sinir gerginliğini azaltmak libido üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır.
 3. Fiziksel aktivite ve doğru beslenme, kardiyovasküler sistemin durumunu iyileştirecektir.
 4. Cinsel yolla bulaşan hastalıklar da dahil olmak üzere hastalıkların önlenmesi ve zamanında tedavisi, uzun süreli cinsel aktivite şansını artıracaktır.

Yol, yürüyüş tarafından yönetilecek

Halk ilaçları ile evde gücü artırma hakkındaki bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Tüm tıbbi manipülasyonlar ve faaliyetler doktorla koordine edilmelidir. Sağlığına dikkat et!